Wat doen we nog meer…….

GYM OP DE MAANDAGAVOND

Op de maandagavond is er een gym-avond van 19.00 – 20.00 uur in Wijkcentrum Princenhof. U betaalt hiervoor een aparte contributie, nadat u lid bent geworden van de VVP. In de maanden juli en augustus is er geen gym i.v.m. de vakantieperiode. U bent vrijblijvend een avond welkom om mee te doen.

AVONDVIERDAAGSE PRINCENHAGE

Als de Avond Vierdaagse Princenhage in 2022 weer georganiseerd kan worden proberen we weer mee te doen!!

AQUA VITAAL

Op de donderdagochtend van 10.00-11.00 uur doen we mee in zwembad Sonsbeeck met Aqua Vitaal. Dit is op eigen kosten.

WANDELEN

Elke donderdagmiddag wandelen we vanaf wijkcentrum Princenhof. We vertrekken om 13.30 uur en we lopen ongeveer 5 kilometer, dit in overleg met de deelnemers. Via de wandel-app houden we elkaar op de hoogte of het doorgaat.

BLOEMSCHIKKEN

Met Pasen en Kerstmis organiseren we een workshop bloemschikken. In het najaar werken we met hortensia’s

DAGTOCHT MET DE BUS IN DE MAAND MEI

In de maand mei organiseren we een verrassingstocht met de bus.

EXCURSIE

In het voor- en najaar organiseren we een excursie.